Be On The Top

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Be On The Top

Регистрация

или

ООН побоюється: ціни на продовольство можуть зрости ще на 22%

ООН побоюється: ціни на продовольство можуть зрости ще на 22%

Наслідки вторгнення Росії відчуваються у всьому світі.

Світові ціни на продукти харчування та корми можуть зрости на 8-20% внаслідок війни Росії проти України. Це, у свою чергу, може спричинити зростання кількості людей, що недоїдають, у всьому світі, йдеться в публікації Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО).

У попередній оцінці вторгнення РФ в Україну ФАО повідомила, що незрозуміло, чи зможе Україна збирати врожай під час війни, крім того, невизначеність пов’язана з експортом продуктів харчування із Росії.

 

ФАТ нагадала, що РФ є найбільшим у світі експортером пшениці, а Україна посідає п’яте місце. Країни забезпечують 19% постачання ячменю, 14% пшениці та 4% кукурудзи у світі, що становить більше однієї третини світового експорту зернових. РФ також є світовим лідером із експорту добрив.

 

 

“Потенційні перебої у сільськогосподарській діяльності цих двох основних експортерів основних товарів можуть серйозно загострити проблему продовольчої безпеки у світі”, – вважає генеральний директор ФАО Цюй Дунюй.

За оцінками ФАО, від 20% до 30% полів, що використовуються для вирощування озимих зернових, кукурудзи та соняшника в Україні, можуть бути не засіяні або залишаться неприбраними протягом сезону 2022 – 2023 років. Окрім того, міжнародні санкції можуть перервати російський експорт.

ФАО повідомила, що 50 країн, у тому числі багато найменш розвинених країн, залежать від Росії та України на 30% або більше в постачанні пшениці. Це може зробити такі країни особливо вразливими.

«Кількість людей, що недоїдають, у світі може зрости на 8-13 мільйонів у 2022-2023 роках», – повідомляє ФАО. За оцінкою організації, найбільш помітне зростання спостерігатиметься в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні, за яким йдуть країни Африки на південь від Сахари.

 

Дата публикации: 12.03.2022

Комментарии

© 2019. Все права на материалы сайта охраняются в соответствии с законодательством Украины. Распространение материалов c cайта beonthetop.net в cети Интернет может быть осуществлено только при наличии активной гиперссылки на конкретный материал сайта beonthetop.net в первом абзаце текста.

Просмотр веб-страниц, PDF-файлов и перенос их содержимого на бумажные носители разрешены только для личного пользования. Использование данного сайта и содержащейся на нем информации разрешено исключительно в личных, некоммерческих целях.