Be On The Top

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Be On The Top

Регистрация

или

Переговори в Туреччині закінчилися – проміжні результати

Переговори в Туреччині закінчилися – проміжні результати

Прийнято рішення кардинально в рази скоротити військову активність на київському та чернігівському напрямах – представник Міноборони росії Фомін після переговорів.

Росія розгляне пропозиції України за мирним договором, про них буде доповідано Путіну — Мединський.

 

Проміжні результати переговорів розповів на брифінгу Давид Арахамія:

  • Наша перша перемога – переміщення переговорів з Білорусі до Туреччини. Ми бачимо Туреччину як одну із гарантій безпеки для України.
  • Гарантами безпеки для України за підсумками переговорів можуть стати Велика Британія, Китай, США, Туреччина, Франція, Канада, Італія, Польща та Ізраїль. Вони виступатимуть у складі міжнародного договору. Вони зможуть закривати небо на запит України.
  •  Існуюча система гарантів безпеки не працює, ми бачимо це у Маріуполі та Харкові.
  • Ми домовилися, що всі країни-гаранти безпеки повинні не тільки не перешкоджати нашому вступу до ЄС, а допомагати в цьому процесі.

 

 

Учасник української делегації Подоляк:

  • Імплементація цього договору відбуватиметься за такою процедурою: спочатку всеукраїнський референдум, потім ратифікація у парламентах країн-гарантів та парламенті України.
  • По Криму — українська сторона пропонує зафіксувати позицію України та Росії та проводити переговори щодо статусу Криму та Севастополя протягом 15 років. Протягом цього часу обидві сторони пропонують не використовувати збройні сили для вирішення кримського питання.
  • По територіях самопроголошених республік ці питання винесені в окремий пункт, який промовлятиметься між президентами України та Росії.

Усі спірні питання вже більш-менш обговорені.

Дата публикации: 29.03.2022

Комментарии

© 2019. Все права на материалы сайта охраняются в соответствии с законодательством Украины. Распространение материалов c cайта beonthetop.net в cети Интернет может быть осуществлено только при наличии активной гиперссылки на конкретный материал сайта beonthetop.net в первом абзаце текста.

Просмотр веб-страниц, PDF-файлов и перенос их содержимого на бумажные носители разрешены только для личного пользования. Использование данного сайта и содержащейся на нем информации разрешено исключительно в личных, некоммерческих целях.