Be On The Top

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Be On The Top

Регистрация

или

Після закінчення війни 79% українців, що виїхали з країни, планують повернутися

Після закінчення війни 79% українців, що виїхали з країни, планують повернутися

Про це свідчать результати дослідження соціологічної служби Центру Разумкова.

З-поміж 101 респондента, яких соціологи опитали на пунктах пропуску через кордон у Закарпатській області, лише 10% українців відповіли, що не планують повертатися в Україну, ще 11% вагалися з відповіддю.

Разом із цим 89% опитаних вірять у те, що Україна переможе в цій війні. Тільки 1% вважає інакше, і ще 10% вагалися з відповіддю.

Дії державного керівництва України під час російської агресії 78% респондентів оцінюють позитивно. Негативно — лише 2%. Ще 20% не змогли оцінити.

35% опитаних вважають допомогу міжнародного співтовариства достатньою, 43% вважають, що її замало, і ще 23% не визначилися з відповіддю на це запитання.

Про опитування

Опитування проводилося на пунктах пропуску через державний кордон України в Закарпатській області (пункти пропуску Ужгород, Малий Березний та Чоп (Тиса) серед громадян України віком від 16 років, що перетинали кордон у зв’язку з воєнними діями. З 15 березня по 1 квітня 2022 року був опитаний 101 респондент.

 

За даними МВС країни на данний момент повернулися вже близько 537 тисяч біженців.

Управління Верховного комісара ООН у справах біженців зі свого боку повідомляє, що Україну з початку конфлікту залишили близько 4,2 млн. людей. Ця цифра майже на 39 тисяч вище, ніж вдень раніше.

Більше половини українських біженців прийняла Польща, для порівняння, до Румунії приїхало майже вчетверо менше людей. Слідом йдуть Молдова, Угорщина та Словаччина. Росія та Білорусь прийняли понад 360 тисяч людей, переважно з Донбасу.

Дата публикации: 05.04.2022

Комментарии

© 2019. Все права на материалы сайта охраняются в соответствии с законодательством Украины. Распространение материалов c cайта beonthetop.net в cети Интернет может быть осуществлено только при наличии активной гиперссылки на конкретный материал сайта beonthetop.net в первом абзаце текста.

Просмотр веб-страниц, PDF-файлов и перенос их содержимого на бумажные носители разрешены только для личного пользования. Использование данного сайта и содержащейся на нем информации разрешено исключительно в личных, некоммерческих целях.