Be On The Top

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Be On The Top

Регистрация

или

План Маршалла №2 для України

План Маршалла №2 для України

Польські депутати на наступному засіданні Євроради порушать питання про створення загальноєвропейського плану відбудови України.

“На найближчому засіданні Євроради у Брюсселі я підніму тему великого загальноєвропейського плану відбудови України”, –прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький.

Він додав, що сьогодні в Україні “панує страх, але він поєднаний з відвагою військовослужбовців, які воюють, й надією всього народу, цілого суспільства на відбудову суверенної держави після війни”.

“Ця надія має спиратися на реальний фундамент, а цим реальним фундаментом є План Маршалла №2 для України”, – наголосив польський прем’єр.

На його переконання, до цього плану мають докластися насамперед найбагатші країни, оскільки саме вони “проспали момент, коли можна було зупинити російську агресію”.

“Через це вони з боку Європи відповідальні за те, щоб збудувати план відновлення України. Польща також у цьому питанні допомагає”, – констатував Моравецький.

Дата публикации: 19.03.2022

Комментарии

© 2019. Все права на материалы сайта охраняются в соответствии с законодательством Украины. Распространение материалов c cайта beonthetop.net в cети Интернет может быть осуществлено только при наличии активной гиперссылки на конкретный материал сайта beonthetop.net в первом абзаце текста.

Просмотр веб-страниц, PDF-файлов и перенос их содержимого на бумажные носители разрешены только для личного пользования. Использование данного сайта и содержащейся на нем информации разрешено исключительно в личных, некоммерческих целях.