Be On The Top

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Be On The Top

Регистрация

или

Подоляк пояснив причини паузи у процесі переговорів

Подоляк пояснив причини паузи у процесі переговорів

Переговорний процес із росією щодо припинення війни в Україні зупинено. Про це розповів радник глави офісу президента, член переговорної групи Михайло Подоляк. Він пояснив, що росія неспроможна конструктивно вести діалог.

“Переговорний процес складний, тому що він залежить від подій в Україні. Вони суттєво змінилися з початку війни. Україна — вільна країна, яка у конструктивному діалозі може вибудовувати свої переговорні позиції. Президент Зеленський активно модерує процес та виходить із адекватної оцінки того, про що саме йде і може йтися на переговорах, а росія так і не зрозуміла, що ситуація в Україні не така, як вони думали, і вони свої директиви не змінюють — продовжують шантажувати, які позиції кажуть публічно, а не в переговорному процесі. день процес припинено, тому що після Стамбульському комюніке якихось суттєвих зрушень, просування вперед немає. рф залишається у своєму стереотипному мисленні”, – сказав він.

За словами Подоляка, причин гальмування переговорів є дещо. На його думку, росія не демонструє ключового розуміння сьогоднішніх процесів у світі та своєї вкрай негативної ролі. Крім того, росія не розуміє, що в будь-якому сенсі війна йде вже не за правилами, графіком або планами росії.

Головне ж, на думку Подоляка, те, що росія налаштована отримати все чи нічого не отримати.

Також Подоляк прокоментував пропозицію президента Франції Еммануеля Макрона, щоб Україна поступилася деякою частиною території для “збереження особистості Путіна”.

“Це повноцінна війна, і якщо хтось у Європі цього не розуміє, це не проблема України. Щодо того, щоб віддати щось, щоб Путін чи хтось ще в російському керівництві зберіг обличчя, це неможливо. Це не предмет торгу. Це неприйнятно для України», – заявив він.

 

Дата публикации: 17.05.2022

Комментарии

© 2019. Все права на материалы сайта охраняются в соответствии с законодательством Украины. Распространение материалов c cайта beonthetop.net в cети Интернет может быть осуществлено только при наличии активной гиперссылки на конкретный материал сайта beonthetop.net в первом абзаце текста.

Просмотр веб-страниц, PDF-файлов и перенос их содержимого на бумажные носители разрешены только для личного пользования. Использование данного сайта и содержащейся на нем информации разрешено исключительно в личных, некоммерческих целях.