Be On The Top

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Be On The Top

Регистрация

или

Польща допоможе заповнити дефіцит палива

Польща допоможе заповнити дефіцит палива

Польська компанія після зустрічі з представниками “Нафтогазу” та міністром енергетики України висловила зацікавленість у входженні на український ринок АЗС.

Про це президент України Володимир Зеленський розповів в інтерв’ю представникам польських ЗМІ.

За словами глави держави, це питання обговорювали також президенти двох країн та премʼєр-міністри. Імовірність того, що Польща заправлятиме автомобілі українців своїм пальним дуже висока.

“Польська компанія приїжджала до нас, зустрічалася з нашим Нафтогазом та міністром енергетики. Вони дуже хочуть зайти на наш ринок автозаправного бізнесу. У нас велика мережа відкрита. Я думаю, вони зайдуть”, – сказав він.

 

На багатьох українських заправках уже не знайти бензину, деякі водії зіткнулися з обмеженнями до 10 літрів в одні руки. Чимало українських трейдерів змушені були згорнути роботу через високі ціни та проблеми з логістикою.

Дата публикации: 30.04.2022

Комментарии

© 2019. Все права на материалы сайта охраняются в соответствии с законодательством Украины. Распространение материалов c cайта beonthetop.net в cети Интернет может быть осуществлено только при наличии активной гиперссылки на конкретный материал сайта beonthetop.net в первом абзаце текста.

Просмотр веб-страниц, PDF-файлов и перенос их содержимого на бумажные носители разрешены только для личного пользования. Использование данного сайта и содержащейся на нем информации разрешено исключительно в личных, некоммерческих целях.