Be On The Top

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Be On The Top

Регистрация

или

Як отримати 6500 гривень через “Дію”

Як отримати 6500 гривень через “Дію”

Українці, які втратили роботу через війну, мають змогу отримати допомогу від держави у розмірі 6500 гривень у рамках програми єПідтримка. На сьогоднішній день цією можливістю скористалися вже понад 1,5 мільйона українців. Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Отримати 6500 гривень можуть мешканці тих областей, де ведуться активні бойові дії та які офіційно працевлаштовані. Послуга доступна у Чернігівській, Сумській, Харківській, Херсонській, Миколаївській, Запорізькій, Донецькій, Луганській, Житомирській, Одеській, Волинській, Київській областях, а також у самому Києві.

Право на отримання допомоги від держави через “Дію” мають:

  • наймані працівники, за яких роботодавець подав звітність за IV квартал 2021 року або загалом за 2021 рік, крім працівників бюджетних установ, фондів загальнообов’язкового державного страхування та державної служби;
  • чинні фізичні особи підприємці 1-4 групи, які подали звітність за IV квартал 2021 року або загалом за рік.

Як отримати 6500 гривень через “Дію”:

Для початку потрібно авторизуватись у Дії на вашому смартфоні та вибрати послугу єПідтримка.

 

Потім потрібно одержати карту, на яку прийдуть виплати. У тих, хто вже отримував раніше 1000 гривень за вакцинацію, мапа є. У тих, хто не має, можна оформити її у відділенні будь-якого банку, або через Приват24, якщо йдеться про ПриватБанку.

Далі у “Дії” через “Є-підтримку” вибираєте “Отримати допомогу”, та протягом 10 днів на вашу картку зарахується 6500 гривень.

Дата публикации: 13.03.2022

Комментарии

© 2019. Все права на материалы сайта охраняются в соответствии с законодательством Украины. Распространение материалов c cайта beonthetop.net в cети Интернет может быть осуществлено только при наличии активной гиперссылки на конкретный материал сайта beonthetop.net в первом абзаце текста.

Просмотр веб-страниц, PDF-файлов и перенос их содержимого на бумажные носители разрешены только для личного пользования. Использование данного сайта и содержащейся на нем информации разрешено исключительно в личных, некоммерческих целях.