Be On The Top

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Be On The Top

Регистрация

или

Повне нафтове ембарго скасовується

Повне нафтове ембарго скасовується

Не зумівши узгодити всі деталі нафтового ембарго, лідери ЄС залишать остаточне узгодження пакета на потім, повідомляє видання.

Постачання трубопровідної нафти з росії не потраплять під європейське ембарго. Під обмеження потраплять лише морські перевезення.

Євросоюз готує шостий пакет санкцій проти Росії. Виявилося, що поставки трубопровідної нафти країни-агресора можуть не потрапити під ембарго.

Лідери ЄС повинні домовитися на саміті про те, що підготовлюваний пакет санкцій повинен включати ембарго на імпорт російської нафти, але виключати поставки сирої нафти по трубопроводу.

“Європейська Рада згоден з тим, що шостий пакет санкцій проти Росії буде поширюватися на

сиру нафту, а також нафтопродукти, що поставляються з рф в держави-члени ЄС, за тимчасовим винятком сирої нафти, що поставляється по трубопроводу”, — цитує проект заяви Reuters.

Лідери ЄС не змогли узгодити всі деталі ембарго. Тому вони залишать остаточне узгодження пакета санкцій проти РФ на потім, повідомляє видання.

Як повідомив керівник офісу президента Андрій Єрмак у Telegram, Євросоюз може узгодити шостий пакет санкцій проти росії вже сьогодні:

“ЄС може узгодити шостий пакет санкцій вже сьогодні. Як повідомив глава дипломатії Євросоюзу Жозеп Боррель, були складні переговори, але рішення необхідно приймати, включаючи ембарго на російську нафту”.

Єрмак також зазначив, що для ЄС важливо продемонструвати сильну позицію, оскільки головна мета росії – розколоти єдність і використовувати це як слабкість Євросоюзу. Він підкреслив, що цього не можна допустити.

Дата публикации: 30.05.2022

Комментарии

© 2019. Все права на материалы сайта охраняются в соответствии с законодательством Украины. Распространение материалов c cайта beonthetop.net в cети Интернет может быть осуществлено только при наличии активной гиперссылки на конкретный материал сайта beonthetop.net в первом абзаце текста.

Просмотр веб-страниц, PDF-файлов и перенос их содержимого на бумажные носители разрешены только для личного пользования. Использование данного сайта и содержащейся на нем информации разрешено исключительно в личных, некоммерческих целях.