Be On The Top

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Be On The Top

Регистрация

или

Режим тишi та евакуацiя мирного населення

Режим тишi та евакуацiя мирного населення

Міноборони рф заявило про введення з 10:00 годин “режиму тиші” та відкриття гуманітарних коридорів з Києва, Чернігова, Сум, Харкова та Маріуполя. Офіційний представник відомства Ігор Конашенков на брифінгу також повідомив про знищення 2482 українських військових об’єктів з початку російського вторгнення, з них 158 – за останню добу. Напередодні завдано удару по військовому аеродрому Озерне поблизу Житомира, він виведений з ладу, зазначив далі представник Міноборони рф.

 

З Харкова вдалося евакуювати понад 600 тисяч людей на поїздах, автомобільні шляхи на виїзд перевантажені.

З Ірпіня евакуйовано понад 150 людей, заявив голова Київської обласної державної адміністрації Олексій Кулеба. За його словами, людей виводять пішки через село Романівка до Києва. Початок евакуації із Сум до Полтави підтвердив радник президента України Михайло Подоляк.

 

Україна, Росія та Червоний Хрест погодили гуманітарний коридор для евакуації із Сум. Для цього вже оголошено режим тиші. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на брифінг віце-прем’єр-міністра, міністра з питань реінтеграції Ірини Верещук.

 

Кого евакуюватимуть:

Україна має намір евакуювати до Полтави мирних жителів, зокрема іноземних студентів. Зокрема, громадян Індії та Китаю.

Також йдеться про доставку гуманітарним коридором до Сум продуктів харчування та медикаментів.

Час роботи гуманітарного коридору:

З 09:00 за вищевказаним маршрутом оголошується режим тиші.

Тимчасові рамки роботи гуманітарного коридору – з 09:00 до 21:00. Перша колона має розпочати рух із міста о 10:00.

По всьому маршруту мають бути прибрані будь-які перешкоди для руху колон. Колона з гуманітарними вантажами для Сум рухатиметься за маршрутом Лохвиця – Андріящівка – Ромни – Недригайлів – Суми.

Дата публикации: 08.03.2022

Комментарии

© 2019. Все права на материалы сайта охраняются в соответствии с законодательством Украины. Распространение материалов c cайта beonthetop.net в cети Интернет может быть осуществлено только при наличии активной гиперссылки на конкретный материал сайта beonthetop.net в первом абзаце текста.

Просмотр веб-страниц, PDF-файлов и перенос их содержимого на бумажные носители разрешены только для личного пользования. Использование данного сайта и содержащейся на нем информации разрешено исключительно в личных, некоммерческих целях.