Be On The Top

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Be On The Top

Регистрация

или

росія потрапила в дефолт по зовнішньому боргу, але не визнає цього

росія потрапила в дефолт по зовнішньому боргу, але не визнає цього
росія потрапила в дефолт по зовнішньому боргу вперше з 1918 року, але заперечує це. У ніч проти 27 червня для росії закінчився крайній термін оплати 100 мільйонів доларів за облігаціями.

Про це пише Bloomberg.

«Враховуючи шкоду, яку вже завдано [російській] економіці, дефолт на даний момент має символічний характер і мало значить для росіян. Водночас це ознака швидкої трансформації країни в економічного, фінансового та політичного ізгоя», — зазначило агентство.

Bloomberg вже писало, що офіційної заяви про дефолт від російської сторони не буде і там цього не визнають.

Востаннє росія потрапила у дефолт у 1918 році, коли більшовики під керівництвом Володимира Леніна відмовилися платити за царськими боргами своїм іноземним кредиторам.

США 25 травня закрили останній шлях для росії з обслуговування свого суверенного боргу. Так, Сполучені Штати не будуть продовжувати ключову ліцензію, яка дозволяла рф розраховуватися перед американськими власниками облігацій.

Зазначається, що міністерство фінансів росії достроково погасило дві облігації з терміном погашення у травні, щоб випередити цей крок США. Наступні платежі рф мала зробити 23 червня. Як і інші російські боргові зобов’язання, ці облігації мають 30-денний пільговий період, що могло б призвести до оголошення росією дефолту до кінця липня.

Дата публикации: 27.06.2022

Комментарии

© 2019. Все права на материалы сайта охраняются в соответствии с законодательством Украины. Распространение материалов c cайта beonthetop.net в cети Интернет может быть осуществлено только при наличии активной гиперссылки на конкретный материал сайта beonthetop.net в первом абзаце текста.

Просмотр веб-страниц, PDF-файлов и перенос их содержимого на бумажные носители разрешены только для личного пользования. Использование данного сайта и содержащейся на нем информации разрешено исключительно в личных, некоммерческих целях.