Be On The Top

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Be On The Top

Регистрация

или

Samsung представила свій погляд на зв’язок 6G

Samsung представила свій погляд на зв’язок 6G

Samsung Electronics випустила новий технічний документ, в якому викладаються її плани щодо мережевого стандарту наступного покоління – 6G. Він поділився документом під назвою «Спектр 6G: розширення кордонів», тож подивимося.

За словами Сунгьюна Чоя, виконавчого віцепрезидента Samsung та голови Дослідницького центру перспективних комунікацій: «Ми давно розпочали свій шлях, щоб зрозуміти, розробити та стандартизувати технологію зв’язку 6G. Ми сповнені рішучості взяти на себе ініціативу та поділитися своїми відкриттями, щоб поширити наше бачення та привнести новий досвід до всіх куточків життя». Іншими словами, південнокорейський технологічний гігант розпочав роботу з виведення на ринок стандарту наступного покоління.

Для 6G потрібен спектр з над широкополосною смугою пропускання в діапазоні від сотень МГц до десятків ГГц. Простіше кажучи, це дозволить створювати високоякісні мобільні голограми, а також захоплюючу розширену реальність (XR). Компанія також зосереджена на покращенні покриття стандарту зв’язку наступного покоління. Для цього він розглядає всі доступні діапазони для 6G від нижнього діапазону нижче 1 ГГц до середнього діапазону в діапазоні від 1 до 24 ГГц і навіть високих діапазонів в діапазоні від 24 до 300 ГГц.

 

Що стосується можливих покращень, які пропонує 6G, Samsung стверджує, що швидкість 6G може досягати 1 терабіта в секунду (Тбіт/с), що у 50 разів швидше, ніж 20 Гбіт/с у мережах 5G. Під час тестів ще у червні 2021 року компанії вдалося продемонструвати швидкість передачі даних 6 Гбіт/с на відстані 15 метрів у приміщенні. На відстані 30 метрів у приміщенні швидкість передачі даних через мережу склала 12 Гбіт/с. Навіть на відстані 120 метрів швидкість передачі даних, як і раніше, досягала 2,3 Гбіт/с. Samsung планує поділитися більш детальною інформацією та результатами свого дослідження 6G у майбутньому, так що слідкуйте за оновленнями.

 Что 6G даст по сравненнию с 5G (Samsung)

Дата публикации: 10.05.2022

Комментарии

© 2019. Все права на материалы сайта охраняются в соответствии с законодательством Украины. Распространение материалов c cайта beonthetop.net в cети Интернет может быть осуществлено только при наличии активной гиперссылки на конкретный материал сайта beonthetop.net в первом абзаце текста.

Просмотр веб-страниц, PDF-файлов и перенос их содержимого на бумажные носители разрешены только для личного пользования. Использование данного сайта и содержащейся на нем информации разрешено исключительно в личных, некоммерческих целях.