Be On The Top

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Be On The Top

Регистрация

или

Сенатор заблокував прискорене виділення $40 мільярдів допомоги Україні

Сенатор заблокував прискорене виділення $40 мільярдів допомоги Україні

Сенат Конгресу США не домовився про ухвалення в прискореному режимі законопроекту про надання 40 мільярдів доларів допомоги Україні з американського бюджету. Прискорена процедура була заблокована республіканцем Рендом Полом. Він вимагає додати до законопроекту пункт про аудит витрат федеральним інспектором.

Законопроект про виділення майже 40 мільярдів доларів було прийнято нижньою палатою Конгресу 10 травня. За проголосували 367 конгресменів, проти 57. Президент США Джо Баден просив у Конгресу 33 мільярди доларів для України, але конгресмени навіть збільшили запропоновану суму.

Для виділення грошей закон має бути схвалений у Сенаті та підписаний президентом. Сенатори, більшість із яких схвалюють документ, планували погодити його вже цього тижня — раніше виділені кошти мають вичерпатися до 19 травня. Проте Пол зажадав додати до тексту призначення спеціального інспектора, який стежитиме, як витрачатиметься 40 мільярдів.

Пол представляє штат Кентуккі, як і лідер республіканської меншини в сенаті Мітч Макконел. Макконел звинуватив колегу у тому, що той “не хоче допомогти Україні”. Макконел та лідер більшості в Сенаті, представник Демократичної партії Чак Шумер запропонували проголосувати за ухвалення пропозиції Пола у вигляді поправки до закону. Він відмовився це зробити.

Тепер голосування за документом відкладено на кілька днів та відбудеться наступного тижня. Підлога не зможе самотужки заблокувати його прийняття. Проте якщо текст вдасться внести якісь зміни, документ потрібно буде повернути до Конгресу для нового схвалення нижньою палатою.

 

Дата публикации: 13.05.2022

Комментарии

© 2019. Все права на материалы сайта охраняются в соответствии с законодательством Украины. Распространение материалов c cайта beonthetop.net в cети Интернет может быть осуществлено только при наличии активной гиперссылки на конкретный материал сайта beonthetop.net в первом абзаце текста.

Просмотр веб-страниц, PDF-файлов и перенос их содержимого на бумажные носители разрешены только для личного пользования. Использование данного сайта и содержащейся на нем информации разрешено исключительно в личных, некоммерческих целях.