Be On The Top

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Be On The Top

Регистрация

или

Шольц, Макрон і Драгі прибули до України

Шольц, Макрон і Драгі прибули до України

Президент Франції Макрон, канцлер Німеччини Шольц та прем’єр Італії Драґі прибули до Києва для зустрічі з президентом Зеленським і відвідають місто Ірпінь Київської області.

«Зеленський отримає послання європейської єдності та підтримки, адресоване всім українцям», — сказав після прибуття Макрон.

Вже завтра Європейська комісія випустить рекомендацію щодо надання Україні статусу кандидата у члени ЄС.

Першою метою поїздки є демонстрація підтримки України та спроба «подолати критику» Європи з боку президента України Володимира Зеленського щодо постачання зброї.

Друга мета візиту – дати сигнал володимиру путіну про те, що єдність Євросоюзу не ставиться під сумнів, навіть попри деякі розбіжності. Як зазначає Rainews, потрібно надіслати сигнал, що кремль не зможе розділити Європу навіть шляхом скорочення постачання газу або підвищення цін на енергоносії.

А третя мета – Італія, Франція та Німеччина хочуть показати своїм союзникам, у тому числі США, що ЄС має власну стратегічну автономію.

Дата публикации: 16.06.2022

Комментарии

© 2019. Все права на материалы сайта охраняются в соответствии с законодательством Украины. Распространение материалов c cайта beonthetop.net в cети Интернет может быть осуществлено только при наличии активной гиперссылки на конкретный материал сайта beonthetop.net в первом абзаце текста.

Просмотр веб-страниц, PDF-файлов и перенос их содержимого на бумажные носители разрешены только для личного пользования. Использование данного сайта и содержащейся на нем информации разрешено исключительно в личных, некоммерческих целях.