Be On The Top

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Be On The Top

Регистрация

или

Сі Цзіньпін підписав директиву про «невійськове» використання армії Китаю

Сі Цзіньпін підписав директиву про «невійськове» використання армії Китаю

Лідер Китаю Сі Цзіньпін підписав директиву, яка дозволяє «невійськове» використання армії Китаю. Указ набирає чинності 15 червня. Документ буде “правовою основою для військових операцій” у мирний час.

Підписання директиви може означати, що Пекін готується до вторгнення на демократичний острів Тайвань під виглядом «спеціальної операції».

Повний текст розпорядження поки що недоступний. Згідно з повідомленням китайського державного агентства Xinhua, директива систематично регулює основні засади, організацію та командування, види операцій, оперативне забезпечення та політичну роботу, а також їх виконання військами.

«Ці плани – щоб захистити життя та власність людей, захистити національний суверенітет, безпеку та інтереси розвитку, а також захистити мир у всьому світі та регіональну стабільність», – повідомляє держагентство.
Документ містить 59 статей у шести розділах, які служать «правовою основою для військових операцій» у невоєнний час.

Повідомлення з’явилося після того, як президент України Володимир Зеленський закликав до дипломатичного вирішення загрози воєнних дій у Тайванській протоці.
Крім того, прем’єр-міністр Японії Фуміо Кісіда заявляв, що Україна сьогодні може бути Східною Азією завтра.

Дата публикации: 15.06.2022

Комментарии

© 2019. Все права на материалы сайта охраняются в соответствии с законодательством Украины. Распространение материалов c cайта beonthetop.net в cети Интернет может быть осуществлено только при наличии активной гиперссылки на конкретный материал сайта beonthetop.net в первом абзаце текста.

Просмотр веб-страниц, PDF-файлов и перенос их содержимого на бумажные носители разрешены только для личного пользования. Использование данного сайта и содержащейся на нем информации разрешено исключительно в личных, некоммерческих целях.