Be On The Top

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Be On The Top

Регистрация

или

Ситуація з пальним на АЗС покращиться до середини травня

Ситуація з пальним на АЗС покращиться до середини травня

Ситуація із дефіцитом пального в Україні має покращитися із середини травня завдяки налагодженню поставок із Європи.

Про це на брифінгу заявив голова Комітету Верховної Ради з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Андрій Герус.

“Йде ресурс, який уже законтрактований. Тому очікується, що із середини травня буде покращуватися ситуація і ці черги пройдуть, і можна буде спокійно заправлятися на АЗС”, – сказав Герус.

За його словами, нинішній дефіцит на ринку пального зумовлений кількома факторами. Зокрема, зупинкою Кременчуцького нафтопереробного заводу (НПЗ) через ракетні обстріли окупантів, обстріли російськими військами нафтобаз, а також переорієнтування ринку на поставки пального із країн Західної Європи замість поставок із Білорусі.

Крім того, депутат вказав на логістичні труднощі, що виникли через блокування українських морських портів та нестачу бензовозів.

“Ми очікуємо, що найближчим часом ринок переорієнтується і будуть ритмічніші поставки з країн Європи”, – зазначив Герус.

Він додав, що уряд вже прийняв рішення, якими збільшив націнки приватних компаній та логістичні витрати в ціні палива.

Дата публикации: 05.05.2022

Комментарии

© 2019. Все права на материалы сайта охраняются в соответствии с законодательством Украины. Распространение материалов c cайта beonthetop.net в cети Интернет может быть осуществлено только при наличии активной гиперссылки на конкретный материал сайта beonthetop.net в первом абзаце текста.

Просмотр веб-страниц, PDF-файлов и перенос их содержимого на бумажные носители разрешены только для личного пользования. Использование данного сайта и содержащейся на нем информации разрешено исключительно в личных, некоммерческих целях.