Be On The Top

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Be On The Top

Регистрация

или

Слабкість ринку не стала на заваді зростання інтересу до стейблкоїнів

Слабкість ринку не стала на заваді зростання інтересу до стейблкоїнів

Слабкість ринку не стала на заваді зростання інтересу до стейблкоїнів, стейкінгу Ethereum і DeFi-протоколів його конкурентів. Такі висновки містяться у звіті CoinGecko за перший квартал 2022 року.

У січні-березні в топ-10 із капіталізації криптовалют помітним зростанням виділилася лише Terra (+24,1%). Серед п’яти найбільших активів позитивну динаміку показали біткоін (+1,6%) та Ripple (+3,5%). Ethereum, Binance Coin та Solana зафіксували втрати у 8,2%, 13,5% та 29,1% відповідно.

За вказаний період сумарний торговий оборот на десяти найбільших CEX і DEX склав $3,79 трлн проти $6,08 трлн у попередньому кварталі. Зниження схильності до ризику виявилося підвищення капіталізації «стабільних монет» у діапазоні від 3,1% до 61,4%. Лідером зростання став UST від проекту Terra.

Лідер ринку, USDT (+4,5%), продовжив скорочувати частку ринку через зміцнення позицій USDC (+23,5%) та BUSD (+20,8%).

Дата публикации: 13.04.2022

Комментарии

© 2019. Все права на материалы сайта охраняются в соответствии с законодательством Украины. Распространение материалов c cайта beonthetop.net в cети Интернет может быть осуществлено только при наличии активной гиперссылки на конкретный материал сайта beonthetop.net в первом абзаце текста.

Просмотр веб-страниц, PDF-файлов и перенос их содержимого на бумажные носители разрешены только для личного пользования. Использование данного сайта и содержащейся на нем информации разрешено исключительно в личных, некоммерческих целях.