Be On The Top

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Be On The Top

Регистрация

или

Словаччина отримає ракетні комплекси Patriot замість систем ППО С-300, які надасть Україні

Словаччина отримає ракетні комплекси Patriot замість систем ППО С-300, які надасть Україні
Уряди Нідерландів і Німеччини на прохання НАТО поставлять Словаччині американські зенітні ракетні комплекси Patriot замість її систем ППО С-300, які держава надасть Україні.

«На прохання НАТО Німеччина та Нідерланди встановлюють системи протиповітряної оборони Patriot неподалік від авіабази в Сляці, що в центральній Словаччині», – йдеться у заяві.

Система почне працювати приблизно з середини квітня на максимальний період до шести місяців.

«Уряд вважає дуже важливим зробити активний військовий внесок у зміцнення стримування та оборони Альянсу», – заявила профільний нідерландський міністр Кайса Оллонгрен.

За її словами, погіршення безпекової ситуації в Європі внаслідок російського вторгнення в Україну робить цей внесок необхідним.

CNN зазначає, що раніше уряд Словаччини висловив готовність передати Україні зенітно-ракетну систему С-300, якщо отримає їй заміну.

24 лютого президент рф путін оголосив про початок широкомасштабного вторгнення в Україну. Російські війська обстрілюють та знищують об’єкти інфраструктури, здійснюють масовані обстріли житлових районів українських міст та сіл з використанням артилерії, реактивних систем залпового вогню та балістичних ракет.

Дата публикации: 19.03.2022

Комментарии

© 2019. Все права на материалы сайта охраняются в соответствии с законодательством Украины. Распространение материалов c cайта beonthetop.net в cети Интернет может быть осуществлено только при наличии активной гиперссылки на конкретный материал сайта beonthetop.net в первом абзаце текста.

Просмотр веб-страниц, PDF-файлов и перенос их содержимого на бумажные носители разрешены только для личного пользования. Использование данного сайта и содержащейся на нем информации разрешено исключительно в личных, некоммерческих целях.