Be On The Top

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Be On The Top

Регистрация

или

Спостерігається перший дефіцит палива на заправках

Спостерігається перший дефіцит палива на заправках

У Києві та Одесі спостерігається дефіцит палива внаслідок знищення росіянами нафтобаз в Україні. Черги збільшуються, пальне закінчується, а ті, що залишилися, видають з обмеженнями.

Про це повідомляють у місцевих телеграм-каналах.

Київ

 

На столичній кільцевій дорозі на багатьох АЗС немає палива. Біля тих автозаправних станцій, де є ще бензин і газ, автомобілі вишиковуються у великі черги.

 

Одеса

Нестача палива також спостерігається в Одесі. Місцеві розповідають, що на всіх АЗС поставили обмеження – дають 10 літрів на автомобіль. Водночас, ціни знову зросли. Наприклад, 95-й уже перевищує позначку 36 гривень за літр, 92-й взагалі відсутній, дизельне паливо знайти складно, а газу давно немає.

 

 

Дата публикации: 28.04.2022

Комментарии

© 2019. Все права на материалы сайта охраняются в соответствии с законодательством Украины. Распространение материалов c cайта beonthetop.net в cети Интернет может быть осуществлено только при наличии активной гиперссылки на конкретный материал сайта beonthetop.net в первом абзаце текста.

Просмотр веб-страниц, PDF-файлов и перенос их содержимого на бумажные носители разрешены только для личного пользования. Использование данного сайта и содержащейся на нем информации разрешено исключительно в личных, некоммерческих целях.