Be On The Top

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Be On The Top

Регистрация

или

Заява США щодо застосування збройних сил для захисту Тайваню та рiзка реакція Китаю

Заява США щодо застосування збройних сил для захисту Тайваню та рiзка реакція Китаю

Байден наголосив, що сама думка про силову зміну статусу острова недоречна.

Президент Джо Байден заявив, що США візьмуть участь у військових діях для захисту Тайваню, якщо Китай намагатиметься захопити його силою.

“Так. Це зобов’язання, яке ми взяли на себе”, – сказав Байден у відповідь на запитання журналіста.

Байден підкреслив, що США, як і раніше, прихильні до основної “політики одного Китаю”, яка визнає Китайську Народну Республіку єдиним законним урядом Китаю.

“Ми згодні з політикою одного Китаю та всіма супутніми угодами, які ми уклали. Але ідея про те, що його можна взяти силою просто недоречна. Це б розхитувало весь регіон і була б чергова акція, аналогічна тому, що сталося в Україні. Так що навантаження ще більше”, – заявив Байден.

Президент США також оцінив можливість того, що Китай спробує захопити Тайвань.

“Я очікую, що цього не станеться”, – сказав Байден.

Він упевнений, що світовим лідерам важливо надіслати чіткий сигнал про те, що будуть наслідки, якщо Пекін вдасться до таких дій.

МЗС Китаю висловило протест США у зв’язку із заявою Джо Байдена про готовність захищати силою Тайвань.

Офіційний представник зовнішньополітичного відомства Ван Веньбінь на регулярному брифінгу наголосив, що Пекін висловлює «гостре незадоволення» через слова американського лідера.

Дата публикации: 23.05.2022

Комментарии

© 2019. Все права на материалы сайта охраняются в соответствии с законодательством Украины. Распространение материалов c cайта beonthetop.net в cети Интернет может быть осуществлено только при наличии активной гиперссылки на конкретный материал сайта beonthetop.net в первом абзаце текста.

Просмотр веб-страниц, PDF-файлов и перенос их содержимого на бумажные носители разрешены только для личного пользования. Использование данного сайта и содержащейся на нем информации разрешено исключительно в личных, некоммерческих целях.