Be On The Top

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Be On The Top

Регистрация

или

США відмовляються постачати Україні системи залпового вогню

США відмовляються постачати Україні системи залпового вогню

США не постачають Україні реактивні системи залпового вогню, здатні вражати цілі на дальній відстані, незважаючи на прохання Києва. Про це розповіли джерела Politico.

За їхніми словами, Білий дім побоюється, що така зброя буде використана для завдання ударів по російській території, що тільки розширить і затягне конфлікт.

Українська влада кілька місяців прохала про таку зброю. Зокрема, президент Володимир Зеленський згадав про необхідність отримання американських систем залпового вогню M142 HIMARS та М270 MLRS під час виступу перед лідерами «Великої сімки» на початку травня.

Зараз у Києві «наростає фрустрація» через чергові затримки з постачанням зброї, розповіло одне з джерел Politico. Співрозмовник видання у Білому домі заявив, що Україна та США продовжують обговорювати постачання зброї, але не всі види озброєнь можна надати швидко.

Протягом останніх місяців США негласно надали Україні реактивні системи залпового вогню радянської епохи зі складів союзників, які все ще використовують старішу зброю. Але Київ домагається отримання точніших і найпотужніших американських систем, щоб зупинити просування Росії в Донбасі (англ. яз.).

Дата публикации: 19.05.2022

Комментарии

© 2019. Все права на материалы сайта охраняются в соответствии с законодательством Украины. Распространение материалов c cайта beonthetop.net в cети Интернет может быть осуществлено только при наличии активной гиперссылки на конкретный материал сайта beonthetop.net в первом абзаце текста.

Просмотр веб-страниц, PDF-файлов и перенос их содержимого на бумажные носители разрешены только для личного пользования. Использование данного сайта и содержащейся на нем информации разрешено исключительно в личных, некоммерческих целях.