Маск, який уклав угоду про покупку Twitter на 44 мільярди доларів, має намір приватизувати компанію. Він вважає, що соцмережа не реалізувала свого потенціалу як майданчик для свободи слова.
“Свобода слова – це основа функціонуючої демократії, а Twitter – це віртуальний форум, де обговорюються питання життєво важливі для майбутнього людства”. Так Ілон Маск прокоментував укладання ним угоди щодо купівлі соціальної мережі Twitter за 44 мільярди доларів. Найбагатша людина світу, засновник SpaceX і Tesla написав також: “Я сподіваюся, що навіть мої найзапекліші критики не підуть з платформи”.
Наприкінці березня Маск натякав, що незадоволений політикою цензури Twitter. Серед забанених цією платформою є навіть екс-, а на той момент чинний президент США Дональд Трамп. У нинішній адміністрації Білого дому коментувати покупку Twitter Маском не стали, але наголосили, що соціальні мережі не можуть бути місцем розповсюдження фейк-ньюс та розпалювання ненависті.
“Не має значення, хто саме керує Twitter, президент давно стурбований впливом великих технологічних платформ та їх впливом на повсякденне життя, він давно наполягає на тому, щоб ці платформи несли відповідальність за будь-яку заподіяну шкоду”, – сказала прес-секретар Білого дому Джен Псакі. .
Комментарии