Be On The Top

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Be On The Top

Регистрация

или

Тарифи «Укрзалізницi» на перевезення вантажiв зростуть на 70%

Тарифи «Укрзалізницi» на перевезення вантажiв зростуть на 70%

Міністерство інфраструктури України підтримало пропозицію АТ «Укрзалізниця» провести індексацію тарифів на перевезення, підвищивши їх на 70% на всі групи вантажів.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав міністр інфраструктури України Олександр Кубраков.

Він зазначив, що з початку повномасштабної агресії Росії «Укрзалізниця» прийняла на себе один із найважчих ударів агресора. Вантажні перевезення, які є ключовим джерелом прибутку компанії, скоротилися на 65,3%, майже 6300 км колій було зруйновано ворогом.

Як зазначив міністр, держава субсидує «Укрзалізницю» для того, щоб вона могла продовжувати виконувати свої гуманітарні та оборонні функції. З початку війни на рахунки компанії було спрямовано 10 млрд грн. Щомісячні витрати підприємства сягають більше 7 млрд грн, це враховуючи те, що з березня компанія зменшила операційні витрати на 30%.

«Але суто державної підтримки вже недостатньо. Окрім втрат значної частини вантажних та пасажирських перевезень, зростають витрати на відновлення залізничної інфраструктури, яка постійно руйнується ворогом, енергоносії та паливно-мастильні матеріали. Це все ставить під загрозу стабільне функціонування «Укрзалізниці»», – підкреслив О. Кубраков.

Також він додав, що навіть за умов підвищення українські тарифи залишаються нижчими, ніж у державах ЄС, а завдяки індексації фінансовий стан «Укрзалізниці» буде стабілізовано.

«Ми усвідомлюємо, що підвищення тарифів матиме вплив на підприємства, які користуються залізницею для перевезення вантажів. Однак я впевнений, що бізнес, який орієнтований перш за все на зовнішні ринки, адаптує свою діяльність, так як це робить уся країна в жорстких та несправедливих умовах російської агресії», – резюмував міністр.

Дата публикации: 29.06.2022

Комментарии

© 2019. Все права на материалы сайта охраняются в соответствии с законодательством Украины. Распространение материалов c cайта beonthetop.net в cети Интернет может быть осуществлено только при наличии активной гиперссылки на конкретный материал сайта beonthetop.net в первом абзаце текста.

Просмотр веб-страниц, PDF-файлов и перенос их содержимого на бумажные носители разрешены только для личного пользования. Использование данного сайта и содержащейся на нем информации разрешено исключительно в личных, некоммерческих целях.