Be On The Top

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Be On The Top

Регистрация

или

Тероборона буде виконувати завдання там, де йдуть воєнні дії

Тероборона буде виконувати завдання там, де йдуть воєнні дії

Верховна Рада підтримала законопроект про надання можливості територіальної оборони виконувати завдання в районах ведення військових (бойових) дій (№6521).

Законопроект підтримали 338 депутатів.

Про це повідомив нардеп Ярослав Железняк.

За його словами, за прийняття законопроекту № 6521 в цілому проголосували 338 депутатів при мінімально необхідних 226.

Законопроектом передбачено надання можливості здійснювати виконання завдань територіальної оборони на всій території України, включаючи райони ведення військових (бойових) дій.

 

Так, тероборона зможе виконувати завдання разом з іншими угрупованнями військ (сил) та/або угрупованнями об’єднаних сил, призначених для ведення військових (бойових) дій, відсічі збройної агресії проти України в районах ведення військових (бойових) дій.

Рішення про виконання завдань територіальної оборони в районах ведення військових (бойових) дій приймається Головнокомандувачем Збройними Силами України.

Раніше повідомлялося, що добровольців тероборони на звільнених від окупантів територіях закликали зосередити зброю в місцях її зберігання. Про це у своєму зверненні до добровольців Сил ТрО заявив командувач Силами територіальної оборони ЗСУ бригадний генерал Юрій Галушкін.

Дата публикации: 03.05.2022

Комментарии

© 2019. Все права на материалы сайта охраняются в соответствии с законодательством Украины. Распространение материалов c cайта beonthetop.net в cети Интернет может быть осуществлено только при наличии активной гиперссылки на конкретный материал сайта beonthetop.net в первом абзаце текста.

Просмотр веб-страниц, PDF-файлов и перенос их содержимого на бумажные носители разрешены только для личного пользования. Использование данного сайта и содержащейся на нем информации разрешено исключительно в личных, некоммерческих целях.