Be On The Top

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Be On The Top

Регистрация

или

Третина респондентів підтримує легалізацію криптовалют

Третина респондентів підтримує легалізацію криптовалют

37% учасників опитування з-поміж людей розвинених і країн виступали за затвердження цифрових активів як платіжні кошти. Такі результати одержали дослідники The Economist.

43% респондентів висловилися з цього питання нейтрально, 18% проти.

У дослідженні брало участь 3000 чоловік із США, Великобританії, Франції, Південної Кореї, Австралії, Сінгапуру, Бразилії, Туреччини, В’єтнаму, Південної Африки та Філіппін.

За випуск CBDC виступило 37% опитаних, проти – 19%.

Найбільший ентузіазм у респондентів викликав питання NFT. 60% повідомили про інтерес до операцій із подібними токенами і лише 7% – про його відсутність. Щодо DeFi аналітики отримали 34% позитивних та 17% негативних відповідей.

13% респондентів зізналися, що використовують криптовалюти для платежів, 18% — висловили впевненість, що в їхній країні готівка фактично повністю вийшла з обігу. The Economist побачили у цьому вплив пандемії COVID-19.

Нагадаємо, у США 68% інвесторів у криптовалюті здійснили першу угоду в 2021 році, згідно з аналітиками Huobi.

Раніше CEO Binance Чанпен Чжао передбачив вибухове зростання запровадження криптовалют у 2022 році.

Дата публикации: 06.06.2022

Комментарии

© 2019. Все права на материалы сайта охраняются в соответствии с законодательством Украины. Распространение материалов c cайта beonthetop.net в cети Интернет может быть осуществлено только при наличии активной гиперссылки на конкретный материал сайта beonthetop.net в первом абзаце текста.

Просмотр веб-страниц, PDF-файлов и перенос их содержимого на бумажные носители разрешены только для личного пользования. Использование данного сайта и содержащейся на нем информации разрешено исключительно в личных, некоммерческих целях.