Be On The Top

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Be On The Top

Регистрация

или

У Citibank оцінили ринок метавсесвітів у $13 трлн до 2030 року

У Citibank оцінили ринок метавсесвітів у $13 трлн до 2030 року

Аналітики найбільшого міжнародного банку Citibank у новому звіті спрогнозували зростання економіки метавсесвітів до $13 трлн до 2030 року.

За даними фахівців, загальна кількість користувачів метавсесвітів на той час досягне п’яти мільярдів.

«Ми вважаємо, що метавсесвіти – це наступне покоління інтернету, яке поєднує фізичний та цифровий світи», – йдеться у звіті.

У банку очікують, що популярнішим сценарієм використання метавсесвітів будуть ігри. На думку аналітиків, NFT буде цифровою власністю.

Біткоїн та Ethereum можуть стати найпопулярнішим засобом розрахунку у метавсесвітів, але в Citibank також допускають використання стейблкоінів та CBDC.

«Для досягнення такого ринкового рівня знадобляться інвестиції в інфраструктуру: обчислення, зберігання, мережна інфраструктура, споживче обладнання та платформи для розробки ігор», — пояснили аналітики.

У жовтні 2021 року Facebook провела масштабний ребрендинг з перейменуванням у Meta для демонстрації своєї прихильності до створення метавсесвіту, який вважає «наступним етапом еволюції соціальних зв’язків».

У березні 2022 року команда мем-токена Shiba Inu і компанія Yuga Labs, що стоїть за NFT-колекцією BAYC, повідомили про плани зі створення власних віртуальних світів. Остання вже залучила на цю мету $450 млн.

Дата публикации: 04.04.2022

Комментарии

© 2019. Все права на материалы сайта охраняются в соответствии с законодательством Украины. Распространение материалов c cайта beonthetop.net в cети Интернет может быть осуществлено только при наличии активной гиперссылки на конкретный материал сайта beonthetop.net в первом абзаце текста.

Просмотр веб-страниц, PDF-файлов и перенос их содержимого на бумажные носители разрешены только для личного пользования. Использование данного сайта и содержащейся на нем информации разрешено исключительно в личных, некоммерческих целях.