Be On The Top

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Be On The Top

Регистрация

или

У які банки українці несуть гроші під час війни

У які банки українці несуть гроші під час війни

Українці на тлі повномасштабної війни довіряють гроші “Монобанку”, державним “ПриватБанку” та “Ощадбанку”. Найбільш помітний відтік вкладів фізосіб – в “Альфа-Банку”. Про це написав фінансовий аналітик, асоційований експерт аналітичного центру CASE Україна Євген Дубогриз на своїй сторінці у Facebook.

Він зазначив, що у березні обсяг вкладень фізосіб у банки збільшився на 64 млрд грн або на 9%.

“Де вкладення населення виросли найбільше в розрізі банків? Логічно, що у двох державних, “ПриватБанку” та “Ощадбанку”. Далі — чотири іноземні банки, два інші державні, в тому числі, “Укрексім”, який дуже неохоче працює з фізособами, і лише один приватний банк із українським капіталом, ПУМБ», — написав Дубогриз.

За його словами, найлогічне пояснення таких даних — приріст коштів був зумовлений переважно зарплатними проектами та бюджетними виплатами.

“Таким чином, кошти збільшилися у тих банках, десь велика мережа, або велика кількість зарплатних проектів, або на обслуговуванні бізнеси, які заздалегідь виплатили працівниками зарплати (так зробили, наскільки знаю, кілька іноземних корпорацій плюс агрохолдинги)”, – зазначив економіст.

Дата публикации: 10.05.2022

Комментарии

© 2019. Все права на материалы сайта охраняются в соответствии с законодательством Украины. Распространение материалов c cайта beonthetop.net в cети Интернет может быть осуществлено только при наличии активной гиперссылки на конкретный материал сайта beonthetop.net в первом абзаце текста.

Просмотр веб-страниц, PDF-файлов и перенос их содержимого на бумажные носители разрешены только для личного пользования. Использование данного сайта и содержащейся на нем информации разрешено исключительно в личных, некоммерческих целях.