Be On The Top

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Be On The Top

Регистрация

или

У ЄС заборонять автомобілі з двигунами внутрішнього згоряння

У ЄС заборонять автомобілі з двигунами внутрішнього згоряння

Закон є частиною пакету законопроєктів ЄС про клімат Європейський парламент у середу, 8 червня, підтримав запропоновані Єврокомісією зміни до правил контролю за шкідливими викидами, які передбачають повну заборону авто із двигунами внутрішнього згоряння з 2035 року.

Відповідну ініціативу підтримали 339 європарламентарів, проти висловилися 249, ще 24 – утрималися під час голосування, повідомляє пресслужба Європарламенту. Зазначимо, що заборона автомобілів на дизелі й бензині спрямована на активізацію боротьби зі зміною клімату коштом швидшого розвитку електромобілів.

Пропозиції ЄК є ключовою частиною пакету Fit for 55 і передбачають, що виробники автомобілів повинні знизити середні показники викидів вуглекислого газу на 100% до середини наступного десятиліття. Водночас рішенням ЄП передбачено проміжні кроки у 2025 і 2030 роках. Зокрема, європейські законодавці схвалили скорочення викидів CO2 від автомобілів на 55% у 2030 році від показників у 2021-му.

Цей крок поглиблює зобов’язання автомобільної промисловості щодо зниження викидів вуглецю в середньому на 37,5% наприкінці десятиліття проти минулого року. Більшість скорочень випаде на електростанції та заводи. Частина депутатів Європарламенту запропонувала пом’якшити повну відмову від шкідливих викидів до 2035 року, але їхніх пропозицій не підтримала більшість. Остаточний законодавчий текст ще потребує опрацювання на переговорах із Радою ЄС.

Уряди країн-членів Євросоюзу мають винести свої вердикти протягом найближчих тижнів або місяців, перш ніж остаточну угоду ЄС про більш жорсткі вимоги до викидів автомобілів буде схвалено. Міністри навколишнього середовища мають підписати свою версію закону на саміті в Люксембурзі 28 червня.

Дата публикации: 10.06.2022

Комментарии

© 2019. Все права на материалы сайта охраняются в соответствии с законодательством Украины. Распространение материалов c cайта beonthetop.net в cети Интернет может быть осуществлено только при наличии активной гиперссылки на конкретный материал сайта beonthetop.net в первом абзаце текста.

Просмотр веб-страниц, PDF-файлов и перенос их содержимого на бумажные носители разрешены только для личного пользования. Использование данного сайта и содержащейся на нем информации разрешено исключительно в личных, некоммерческих целях.