Be On The Top

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Be On The Top

Регистрация

или

Україна отримала лише 10 відсотків озброєнь, обіцяних Заходом

Україна отримала лише 10 відсотків озброєнь, обіцяних Заходом

Західні партнери передали Україні близько 10% озброєнь, які були запрошені для протидії армії РФ, повідомила заступник міністра оборони України Ганна Маляр.

Західні партнери передали Україні близько 10% озброєнь, які були запрошені для протидії армії РФ.

“Скільки б зусиль не докладала Україна, якою б професійною була наша армія, але без допомоги західних партнерів ми не зможемо виграти цю війну. Від того, що заявляла Україна, з того, що нам потрібно, ми отримали, приблизно, 10 відсотків”, – сказала Маляр.

Заступник міністра оборони України наголосила, що важливо знати про чіткі терміни надання допомоги.

“Зараз треба ставити питання, щоб були встановлені чіткі терміни, бо кожен день зволікання – це фактично життя українських воїнів, це життя українських людей, цивільного населення, це зруйновані українські міста, і, зрештою, це, як ми бачимо вже зараз, тимчасово окуповані території. І тому, на жаль, ми не можемо чекати дуже довго, тому що ситуація дуже складна, і ми очікуємо, що наші західні партнери не просто захочуть допомогти, як це вже є зараз, але й будуть чіткі рамки часу, і це буде найближчим часом, і це буде саме та допомога, якої потребує Україна”, – акцентувала Маляр.

Дата публикации: 15.06.2022

Комментарии

© 2019. Все права на материалы сайта охраняются в соответствии с законодательством Украины. Распространение материалов c cайта beonthetop.net в cети Интернет может быть осуществлено только при наличии активной гиперссылки на конкретный материал сайта beonthetop.net в первом абзаце текста.

Просмотр веб-страниц, PDF-файлов и перенос их содержимого на бумажные носители разрешены только для личного пользования. Использование данного сайта и содержащейся на нем информации разрешено исключительно в личных, некоммерческих целях.