Be On The Top

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Be On The Top

Регистрация

или

Україна, Росія і Туреччина погодили схему вивезення зерна з Одеського порту

Україна, Росія і Туреччина погодили схему вивезення зерна з Одеського порту

У територіальних водах України розмінуванням займатимуться турецькі військові, вони ж супроводжуватимуть кораблі до нейтральних вод. Там судна зустрінуть російські кораблі і супроводять їх до Босфору.

Поки схема узгоджена тільки для Одеси. У парламенті Туреччини пояснили, що Анкара бере участь у цій операції, оскільки їй важливо врегулювати світову продовольчу проблему.

Згідно з повідомленням, Україна погодилася допустити в свої територіальні води турецькі судна для розмінування обумовленої частини акваторії і створення “зернового коридору”.

“Турецькі військові займуться розмінуванням прибережної зони в районі Одеси. Судна виходять з порту під конвоєм турецьких кораблів в нейтральні води Чорного моря, до встановленої координати. Далі до Босфору їх супроводжуватимуть російські військові кораблі, щоб забезпечити їх безпечний прохід через Чорне море і не допустити провокації. Така схема узгоджена з Туреччиною і Україною, залишилося деталізувати точний маршрут кораблів”, — підкреслило джерело.

Зазначається, що” дорожню карту ” затвердять вже 8-9 червня. Брати участь у переговорах будуть і представники ООН. 

Дата публикации: 06.06.2022

Комментарии

© 2019. Все права на материалы сайта охраняются в соответствии с законодательством Украины. Распространение материалов c cайта beonthetop.net в cети Интернет может быть осуществлено только при наличии активной гиперссылки на конкретный материал сайта beonthetop.net в первом абзаце текста.

Просмотр веб-страниц, PDF-файлов и перенос их содержимого на бумажные носители разрешены только для личного пользования. Использование данного сайта и содержащейся на нем информации разрешено исключительно в личных, некоммерческих целях.