Be On The Top

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Be On The Top

Регистрация

или

Українці за добу зiбрали 300 млн грн на «Байрактари» для ЗСУ

Українці за добу зiбрали 300 млн грн на «Байрактари» для ЗСУ
Телеведучий та волонтер Сергій Притула разом з блогером Ігорем Лаченковим оголосили про збір коштів на три «Байрактари» для українських військових. Організатори поставили амбітну ціль — зібрати 500 мільйонів гривень за тиждень. Однак вже за добу вдалося зібрати гроші на два апарати.

Про це повідомив Сергій Притула.

Збір коштів у межах проєкту «Народний Байрактар» розпочався о 9 ранку 22 червня і за добу організаторам вдалося зібрати 296 мільйонів гривень.

«Доплюсовуємо те, що наш фонд виділив на проєкт і маємо сумарно 366 мільйони гривень! А це означає, що з бажаних трьох ми вже назбирали на два “Байрактари”! Два за добу! Люди, ви робите щось фантастичне і пишете історію!», — пише Притула.

Дата публикации: 23.06.2022

Комментарии

© 2019. Все права на материалы сайта охраняются в соответствии с законодательством Украины. Распространение материалов c cайта beonthetop.net в cети Интернет может быть осуществлено только при наличии активной гиперссылки на конкретный материал сайта beonthetop.net в первом абзаце текста.

Просмотр веб-страниц, PDF-файлов и перенос их содержимого на бумажные носители разрешены только для личного пользования. Использование данного сайта и содержащейся на нем информации разрешено исключительно в личных, некоммерческих целях.