Be On The Top

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Be On The Top

Регистрация

или

Українська влада назвала кількість громадян, яких планує мобілізувати до армії

Українська влада назвала кількість громадян, яких планує мобілізувати до армії

Вперше українська влада назвала кількість громадян, яких планує мобілізувати до армії.

Міністерство оборони «орієнтується на потребу забезпечити 1 млн людей, які боротимуться з ворогом», – заявив міністр оборони Рєзніков.

До війни чисельний склад ЗСУ налічував близько 200 тисяч людей.

Тим часом, радник Міністра внутрішніх справ Віктор Андрусів заявив, що починається третя фаза повномасштабної війни в Україні

Окупанти починають готуватися до оборони рубежів, де вони зупинилися. Це свідчить про те, що вони вирішили зробити війну тривалою. На думку Андрусіва, загарбники розраховують на те, що кризи, які викликає війна, посадять Захід за стіл переговорів із рф.

Дата публикации: 14.05.2022

Комментарии

© 2019. Все права на материалы сайта охраняются в соответствии с законодательством Украины. Распространение материалов c cайта beonthetop.net в cети Интернет может быть осуществлено только при наличии активной гиперссылки на конкретный материал сайта beonthetop.net в первом абзаце текста.

Просмотр веб-страниц, PDF-файлов и перенос их содержимого на бумажные носители разрешены только для личного пользования. Использование данного сайта и содержащейся на нем информации разрешено исключительно в личных, некоммерческих целях.