Be On The Top

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Be On The Top

Регистрация

или

«Укрпошта» та «Нова пошта» та відновлюють доставку посилок з AliExpress

«Укрпошта» та «Нова пошта» та  відновлюють доставку посилок з AliExpress

«Нова пошта Глобал», що входить до групи компаній «Нова пошта», повідомила про відновлення доставлення з онлайн-магазину AliЕxpress.

Починаючи з 15 червня, українці знову можуть замовляти товари на цьому майданчику із доставленням в Україну «Новою поштою».

«Ми провели десятки зустрічей з партнером, щоб запевнити його, що ми працюємо у звичному графіку і вже відновили свою довоєнну швидкість. Тож тепер користувачі знову можуть замовляти доставку товарів з AliExpress одразу із сайту у зручне відділення або поштомат «Нової пошти». Для цього потрібно лише вказати опцію AliExpress Standard Shipping та на карті обрати найближче працююче відділення/поштомат», – заявив керівник «Нової пошти Глобал» Юрій Беневитський.

До початку війни, AliExpress очолював ТОП найулюбленіших закордонних інтернет-магазинів українців. У середньому за день клієнти «Нової пошти» замовляли близько 2,6 тон товарів з AliExpress.

Нагадуємо, що з 12 травня «Нова пошта Глобал» поновила доставлення замовлень з iHerb.

Аналогічне повідомлення зробила й «Укрпошта». Доставлення посилок з маркетплейса AliExpress в Україну «Укрпоштою» стане доступною з 15 червня. Наразі доставлення замовлень можливе в 14 областей: Вінницьку, Житомирську, Івано-Франківську, Київську, Кіровоградську, Львівську, Полтавську, Рівненську, Сумську, Тернопільську, Хмельницьку, Черкаську, Чернігівську, Чернівецьку. Доставлення в інші області буде поступово додаватись.

Всі замовлення, які доставляються «Укрпоштою», можна відстежити. Це означає, що навіть відправлення з типом доставлення Cainiao Super Economy з безоплатним доставленням будуть відстежуватися в особистому кабінеті й додатку AliExpress та на сайті «Укрпошти». «Укрпошта» обслуговує такі канали доставлення з AliExpress, як Cainiao Super Economy, AliExpress Saver Shipping, AliExpress Standard та інші. Доставлення замовлень з AliExpress буде здійснюватися з Китаю чартерними рейсами транзитом через Пошту Латвії, а звідти в Україну.

Дата публикации: 14.06.2022

Комментарии

© 2019. Все права на материалы сайта охраняются в соответствии с законодательством Украины. Распространение материалов c cайта beonthetop.net в cети Интернет может быть осуществлено только при наличии активной гиперссылки на конкретный материал сайта beonthetop.net в первом абзаце текста.

Просмотр веб-страниц, PDF-файлов и перенос их содержимого на бумажные носители разрешены только для личного пользования. Использование данного сайта и содержащейся на нем информации разрешено исключительно в личных, некоммерческих целях.