Be On The Top

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Be On The Top

Регистрация

или

В США заборонять пов’язаним з росією судам заходити до портів

В США заборонять пов’язаним з росією судам заходити до портів

Президент США Джо Байден оголосив, що Сполучені Штати заборонять афілійованим з росією судам заходити до американських портів, що стане черговим кроком для тиску на росію у зв’язку з її вторгненням в Україну.

Джерела повідомили, що у 2021 році російські судна здійснили близько 1800 заходів до американських портів.

До цього заходити до своїх портів російським кораблям заборонили країни Євросоюзу. При цьому європейські правила щодо застосування санкцій передбачають низку винятків, коли до портів ЄС можна заходити на підставі спеціального дозволу.

Крім того, глава Білого дому розраховує оголосити про надання військової допомоги Україні ще на 800 млн доларів.

За останньою інформацією, глава Мінфіну США заявить прем’єру України Денису Шмигалю, що Вашингтон виділить Києву 500 млн доларів економічної допомоги.

Дата публикации: 21.04.2022

Комментарии

© 2019. Все права на материалы сайта охраняются в соответствии с законодательством Украины. Распространение материалов c cайта beonthetop.net в cети Интернет может быть осуществлено только при наличии активной гиперссылки на конкретный материал сайта beonthetop.net в первом абзаце текста.

Просмотр веб-страниц, PDF-файлов и перенос их содержимого на бумажные носители разрешены только для личного пользования. Использование данного сайта и содержащейся на нем информации разрешено исключительно в личных, некоммерческих целях.