Be On The Top

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Be On The Top

Регистрация

или

В Україні масово закриваються АЗС – чи з’явиться на заправках бензин А-92

В Україні масово закриваються АЗС – чи з’явиться на заправках бензин А-92

В Україні масово закриваються АЗС 19 квітня 2022 Кількість автозаправних станцій в Україні з початку війни зменшилася втричі, приблизно на стільки ж поменшало і приватне споживання палива.

«За нашими оцінками, працює третина від загальної кількості АЗС, це приблизно 2,5 тис. станцій, до війни було 7,5 тис. Безумовно, основною причиною є нестача пального. Споживання знизилося також утричі порівняно з довоєнним рівнем», – сказав Сергiй Куюн.

При цьому він зазначив, що трейдери або власники мереж змушені забезпечувати найбільш стратегічні та потужні свої об’єкти, які розташовані переважно в обласних центрах або на основних трасах, тоді як периферійні станції змушені простоювати, хоча споживачів там теж дуже багато. За словами Куюн, дефіцит пального особливо загострився після зупинки Кременчуцького НПЗ внаслідок ракетної атаки.

 

Після відмови від постачання палива з Росії та Білорусі Україна побудувала логістичні ланцюжки з доставки палива з країн Євросоюзу.

“Найближчі нафтопереробні потужності – це литовський завод у Мажейкяй. Також є нафтопереробка в Польщі та Румунії. Контракти конфіденційні: не можна точно сказати, звідки саме йдуть поставки. Але те, що ми бачимо безумовно — вони починають налагоджуватися”, — зазначає директор з досліджень аналітичного. центру DiXi Group Роман Ніцович.

Чи з’явиться на заправках бензин А-92?

“Сьогодні у зв’язку з тим, що Кременчуцький НПЗ зупинено, А-92 більше нема де взяти. У Європі бензину А-92 як такого немає”, – каже Євген Винниченко.Він прогнозує, що якщо роботу Кременчуцького нафтопереробного заводу не відновлять незабаром, то в Україні не буде нових постачань бензину А-92.

 

 

 

Дата публикации: 19.04.2022

Комментарии

© 2019. Все права на материалы сайта охраняются в соответствии с законодательством Украины. Распространение материалов c cайта beonthetop.net в cети Интернет может быть осуществлено только при наличии активной гиперссылки на конкретный материал сайта beonthetop.net в первом абзаце текста.

Просмотр веб-страниц, PDF-файлов и перенос их содержимого на бумажные носители разрешены только для личного пользования. Использование данного сайта и содержащейся на нем информации разрешено исключительно в личных, некоммерческих целях.