Be On The Top

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Be On The Top

Регистрация

или

В Україні можуть дозволити виїжджати за кордон спеціалістам сфери IT

В Україні можуть дозволити виїжджати за кордон спеціалістам сфери IT

Про це розповів заступник міністра цифрової трансформації з питань розвитку IT Олександр Борняков. За його словами, проблема виїзду за кордон стає все більш актуальною, тому що ніхто не очікував, що війна триватиме так довго і зараз ніхто не знає, коли вона закінчиться.

“Персональний контакт дуже важливий. Є такі речі як конференції, бізнес-форуми, на яких потрібно бути присутнім, демонструвати свій бізнес і залучати нових клієнтів. Це можна було відкладати на місяць-другий, але тепер ситуація така, що відкладати вже нема куди”, – наголосив він.

Заступник міністра розповів, що Мінцифри спільно з Міноборони, Генштабом та Мінекономіки створюють механізм, яким можна буде виїжджати на короткий термін за умови, що людина повернеться, вирішивши робочі справи.

“Йдеться максимум про два-три тижні, але я думаю, що навіть якщо мова піде про 5-7 робочих днів, цього буде достатньо, щоб вирішити питання і повернутися назад”, – заявив Борняков.

Модель передбачає, що компанія представлятиме обмежений список людей – наприклад, не більше 10% – і його розглядатимуть у Міноборони та Мінекономіки, які видаватимуть дозвіл. Його отримують прикордонники та людина, якій він необхідний.

Дата публикации: 20.06.2022

Комментарии

© 2019. Все права на материалы сайта охраняются в соответствии с законодательством Украины. Распространение материалов c cайта beonthetop.net в cети Интернет может быть осуществлено только при наличии активной гиперссылки на конкретный материал сайта beonthetop.net в первом абзаце текста.

Просмотр веб-страниц, PDF-файлов и перенос их содержимого на бумажные носители разрешены только для личного пользования. Использование данного сайта и содержащейся на нем информации разрешено исключительно в личных, некоммерческих целях.