Be On The Top

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Be On The Top

Регистрация

или

В Україні офіційно зробили безкоштовне розмитнення авто

В Україні офіційно зробили безкоштовне розмитнення авто

На період війни з росією в Україні тепер можна розмитнити авто безкоштовно. Відповідний закон підписано президентом, опубліковано і вже набрав чинності, повідомляє Держмитна служба.

Таким чином, ввезення транспортних засобів звільняється від сплати ввізного мита, ПДВ та акцизного податку. Під дію закону потрапляє майже весь транспорт: легкові автомобілі та кузови, мотоцикли, транспортні засоби, призначені для перевезення 10 осіб та більше, вантажні автомобілі.

Слід зазначити, що хоч розмитнення авто в Україні безкоштовне, при постановці на облік все ж таки залишаються платежі. Це збір до пенсійного фонду за першої реєстрації авто в Україні, а також оплата послуг митниці та сервісного центру МВС.

Крім того, необхідний сертифікат відповідності еко-нормам (близько 1400-1500 грн) у тому випадку, якщо у техпаспорті не вказано екологічний стандарт автомобіля.

 

Дата публикации: 08.04.2022

Комментарии

© 2019. Все права на материалы сайта охраняются в соответствии с законодательством Украины. Распространение материалов c cайта beonthetop.net в cети Интернет может быть осуществлено только при наличии активной гиперссылки на конкретный материал сайта beonthetop.net в первом абзаце текста.

Просмотр веб-страниц, PDF-файлов и перенос их содержимого на бумажные носители разрешены только для личного пользования. Использование данного сайта и содержащейся на нем информации разрешено исключительно в личных, некоммерческих целях.