Be On The Top

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Be On The Top

Регистрация

или

В Україні спростили процедуру отримання водійського посвідчення

В Україні спростили процедуру отримання водійського посвідчення

В нашій країні вирішили скоротити теоретичну частину навчання майбутніх водіїв.

10 травня, Кабмін вирішив спростити в Україні процедуру навчання й отримання водійських прав у Сервісних центрах Міністерства внутрішніх справ.

Спрощення процедури отримання посвідчення водія передбачено постановою “Про навчання водіїв та державну реєстрацію транспортних засобів у період дії воєнного стану в Україні”, яку прийняв уряд.

Нормативний правовий акт вводить низку нововведень, що полегшують навчання в автошколах, складання іспитів і отримання посвідчення водія:
  • Люди, які змінили місце проживання, зможуть скласти практичний іспит для отримання документа не в тому Сервісному центрі МВС, в якому здавали теорію.
  • Громадяни, які переїхали, зможуть отримати водійське посвідчення у будь-якому Сервісному центрі міністерства, незалежно від того, де вони складали іспити.
  • Дозволяється проводити навчання з теорії онлайн за допомогою різних засобів інформаційно-комунікаційного зв’язку, наприклад, Google meet, Zoom чи Skype.
  • Документом також передбачається скорочення терміну навчання майбутніх водіїв на категорії В (легкові авто) та C1, C, С1Е, СЕ (вантажні машини з причепом) шляхом зменшення на 20% теоретичної частини. Буде ущільнено викладання тем “Етика водія ТЗ (транспортного засобу – Ред.)”, а також “Будова і технічне обслуговування ТЗ”.
  • З’явилася можливість повернути свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу (техпаспорт), видане за заявою його власника на ім’я особи, яка здійснює поїздку за кордон, протягом 10 дніві з дня повернення цієї особи з-за кордону до будь-якого сервісцентру МВС.

Дата публикации: 11.05.2022

Комментарии

© 2019. Все права на материалы сайта охраняются в соответствии с законодательством Украины. Распространение материалов c cайта beonthetop.net в cети Интернет может быть осуществлено только при наличии активной гиперссылки на конкретный материал сайта beonthetop.net в первом абзаце текста.

Просмотр веб-страниц, PDF-файлов и перенос их содержимого на бумажные носители разрешены только для личного пользования. Использование данного сайта и содержащейся на нем информации разрешено исключительно в личных, некоммерческих целях.