Be On The Top

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Be On The Top

Регистрация

или

В Україні зафіксували кібератаки для розкрадання Telegram-акаунтів

В Україні зафіксували кібератаки для розкрадання Telegram-акаунтів

Фахівці Держспецзв’язку України заявили про серію кібератак, спрямованих на отримання доступу до облікових записів Telegram. Зловмисники розповсюджують серед громадян України повідомлення зі шкідливим посиланням нібито на сайт Telegram, щоб отримати несанкціонований доступ до аккаунтів, у тому числі з можливістю перехоплення одноразового SMS-коду.

 

В результаті кіберзлочинці викрадають дані сесії, список контактів та історії листування в Telegram.Держспецзв’язку закликало користувачів не переходити за підозрілими посиланнями, а також встановити додатковий пароль для двоетапної автентифікації в Telegram, поряд із SMS-кодом.”У разі отримання подібних повідомлень просимо терміново інформувати служби кібербезпеки України для негайного блокування шкідливих веб-ресурсів”, – додали у відомстві.

Дата публикации: 09.04.2022

Комментарии

© 2019. Все права на материалы сайта охраняются в соответствии с законодательством Украины. Распространение материалов c cайта beonthetop.net в cети Интернет может быть осуществлено только при наличии активной гиперссылки на конкретный материал сайта beonthetop.net в первом абзаце текста.

Просмотр веб-страниц, PDF-файлов и перенос их содержимого на бумажные носители разрешены только для личного пользования. Использование данного сайта и содержащейся на нем информации разрешено исключительно в личных, некоммерческих целях.