Be On The Top

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Be On The Top

Регистрация

или

В ЄС дійшли згоди щодо єдиного стандарту USB-C для всiх смартфонів

В ЄС дійшли згоди щодо єдиного стандарту USB-C для всiх смартфонів

В Європейському Союзі дійшли згоди щодо законодавства, яке зобов’яже всіх виробників виготовляти смартфони із роз’ємом USB-C. Особливо це стосується компанії Apple, яка продовжує використовувати Lightning. Про це повідомляють на сайті Європейського парламенту.

Ще у вересні 2021 року в ЄС представили законопроєкт, який має зобов’язати всіх виробників смартфонів, камер і планшетів встановлювати єдиний роз’єм для зарядного пристрою. Вже тоді проти нововведень виступила Apple, яка не хоче відмовлятися від роз’єму Lightning.

Проте сьогодні, 7 червня, законодавці Союзу таки дійшли згоди щодо законопроєкту. Він має зобов’язати всі компанії, що продають свою продукцію на території ЄС, таки перейти на роз’єм USB-C. Зокрема, й Apple. Зробити це потрібно включно до осені 2024 року.

Нові правила дозволять користувачам купувати лише один зарядний пристрій та кабель для всіх своїх портативних електронних пристроїв малого та середнього розміру. Загалом законопроєкт спрямований на боротьбу з екологічними проблемами та кількістю технологічних відходів. Адже за підрахунками ЄС, так можна скоротити приблизно 11 000 тонн електронних відходів щорічно. Крім того, споживачі зможуть заощадити на купівлі непотрібних зарядних пристроїв 250 млн євро на рік.

 

Дата публикации: 08.06.2022

Комментарии

© 2019. Все права на материалы сайта охраняются в соответствии с законодательством Украины. Распространение материалов c cайта beonthetop.net в cети Интернет может быть осуществлено только при наличии активной гиперссылки на конкретный материал сайта beonthetop.net в первом абзаце текста.

Просмотр веб-страниц, PDF-файлов и перенос их содержимого на бумажные носители разрешены только для личного пользования. Использование данного сайта и содержащейся на нем информации разрешено исключительно в личных, некоммерческих целях.