Be On The Top

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Be On The Top

Регистрация

или

Ваучер на безполатне житло за кордоном для українок

Ваучер на безполатне житло за кордоном для українок

Це стало можливим завдяки домовленості громадської ініціативи «Марш жінок» у партнерстві Airbnb. При чому, житло можна підшукати не тільки в Європі та інших країнах світу.

«За два тижні з України виїхали мільйони людей. Більшість із них у Польщу та Німеччину, і наразі ці країни уже просто не можуть надати прихисток новим і новим біженцям, що тікають від війни. Ми ж пропонуємо українкам розглянути інші країни», — розповіла «Вечірньому Києву» – очільниця Маршу жінок Олена Шевченко.

Вона зауважує, що дуже важливо, що це ваучер саме на житло, а не місце у спортзалі чи виставковому центрі, де часто селять українців. Щоб отримати його необхідно заповнити спеціальну формуу розділі телеграм-бота, і дочекатися, коли з вами зв’яжуться.

Біженцям радять звернути увагу на більш віддалені країни, такі, як Швеція, Данія чи Норвегія, бо наші сусіди уже на межі можливостей приймати і допомагати українцям.

 

У шелтери та за кордон пускають біженців зі своїми домашніми улюбленцями, котами і собачками

Дата публикации: 20.03.2022

Комментарии

© 2019. Все права на материалы сайта охраняются в соответствии с законодательством Украины. Распространение материалов c cайта beonthetop.net в cети Интернет может быть осуществлено только при наличии активной гиперссылки на конкретный материал сайта beonthetop.net в первом абзаце текста.

Просмотр веб-страниц, PDF-файлов и перенос их содержимого на бумажные носители разрешены только для личного пользования. Использование данного сайта и содержащейся на нем информации разрешено исключительно в личных, некоммерческих целях.