Be On The Top

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Be On The Top

Регистрация

или

Виявленi злочини проти цивілізації на звiльненiй вiд окупантiв Київщинi (18+)

Виявленi злочини проти цивілізації на звiльненiй вiд окупантiв Київщинi (18+)

Журналісти та представники української влади повідомили про десятки мертвих людей, які лежать на вулицях міста Буча на північний захід від Києва. Фотографії загиблих у цивільному одязі, інколи зі зв’язаними руками опублікували, зокрема, Reuters та УНІАН. Схожий знімок було опубліковано у твіттері Радником Офісу президента України Михайлом Подоляком.

 

 

Мер Бучі Анатолій Федорук заявив AFP, що зруйноване місто «усіяне трупами», яких, за його словами, розстріляли. Він також зазначив, що українська влада поховала 280 людей у ​​братських могилах у Бучі, після того як повернула контроль над територіями. В інтерв’ю Reuters він оцінив кількість загиблих більш ніж у 300 людей. При цьому Федорук повідомив, що останки людей зможуть прибрати лише через три-чотири дні, коли сапери закінчать роботи в місті.

 

 

 

 

Помимо звiрств над цивiльними, повiдомляється про випадки мародерства.

В плани оккупантів явно не входило, щоб ці кадри потрапили на огляд всесвітньої спільноти.

 

Дата публикации: 03.04.2022

Комментарии

© 2019. Все права на материалы сайта охраняются в соответствии с законодательством Украины. Распространение материалов c cайта beonthetop.net в cети Интернет может быть осуществлено только при наличии активной гиперссылки на конкретный материал сайта beonthetop.net в первом абзаце текста.

Просмотр веб-страниц, PDF-файлов и перенос их содержимого на бумажные носители разрешены только для личного пользования. Использование данного сайта и содержащейся на нем информации разрешено исключительно в личных, некоммерческих целях.