Be On The Top

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Be On The Top

Регистрация

или

Внаслідок удару ЗСУ по буксиру “Василь Бех” ліквідовано 70% екіпажу

Внаслідок удару ЗСУ по буксиру “Василь Бех” ліквідовано 70% екіпажу

У п’ятницю, 17 червня, Військово-морські сили України в акваторії Чорного моря перетворили на плавуче вогнище буксир чорноморського флоту росії “Василь Бех”. Внаслідок удару вражено посередньо 70% екіпажу, доля решти – невідома.

Про це повідомило оперативне командування “Південь”, йдеться у Telegram “Одеса. Офіційно”. Зазначається, що ворожі кораблі намагаються провести пошуково-рятувальну операцію.

Буксир “Василь Бех” транспортував на острів Зміїні боєприпаси, озброєння та особовий склад ЧФ РФ, коли опинився під ударом українських ракет. Від “демілітаризації” судно не врятував навіть зенітно-ракетний комплекс “ТОР”, що знаходився на борту.

Дата публикации: 17.06.2022

Комментарии

© 2019. Все права на материалы сайта охраняются в соответствии с законодательством Украины. Распространение материалов c cайта beonthetop.net в cети Интернет может быть осуществлено только при наличии активной гиперссылки на конкретный материал сайта beonthetop.net в первом абзаце текста.

Просмотр веб-страниц, PDF-файлов и перенос их содержимого на бумажные носители разрешены только для личного пользования. Использование данного сайта и содержащейся на нем информации разрешено исключительно в личных, некоммерческих целях.