Be On The Top

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Be On The Top

Регистрация

или

Як отримати 2220 гривень за програмою ООН у Приватбанку

Як отримати 2220 гривень за програмою ООН у Приватбанку

Світова продовольча програма ООН (World Food Programme, WFP) розпочинає виплату грошової допомоги внутрішньо переміщеним особам в Україні через Western Union.

Сума допомоги дорівнює 2220 грн на людину і до 6660 грн на сім’ю.

Українці, які були змушені покинути свої будинки внаслідок військових дій та яким нарахована грошова допомога, можуть отримати її через Western Union у ПриватБанку.

Після оформлення допомоги Western Union надсилає код переказу у SMS-повідомленні на мобільний телефон отримувача. Якщо немає мобільного телефону, треба ввести свої дані на сайті програми та отримати код банківського переказу у паперовому вигляді на поточну адресу проживання.

Отримати переказ Western Union від WFP ООН за кодом Western Union можна через Приват24 (мобільна та веб), в банкоматах, терміналах самообслуговування, у відділеннях банку або зарахувати на картку по телефону клієнтської підтримки 3700 або в Чат-онлайн.

Всі питання про отримання допомоги можна вирішити, звернувшись до Всесвітньої продовольчої програми ООН (World Food Programme, WFP):

  • За посиланням https://rus.reg.scope.wfp.org/ukr/help
  • На гарячу лінію за телефоном цієї організації – 0 800 307 711.

Дата публикации: 06.05.2022

Комментарии

© 2019. Все права на материалы сайта охраняются в соответствии с законодательством Украины. Распространение материалов c cайта beonthetop.net в cети Интернет может быть осуществлено только при наличии активной гиперссылки на конкретный материал сайта beonthetop.net в первом абзаце текста.

Просмотр веб-страниц, PDF-файлов и перенос их содержимого на бумажные носители разрешены только для личного пользования. Использование данного сайта и содержащейся на нем информации разрешено исключительно в личных, некоммерческих целях.