Be On The Top

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Be On The Top

Регистрация

или

Як підключитися до Starlink в Україні та скільки це коштує

Як підключитися до Starlink в Україні та скільки це коштує

У Держспецзв’язку пояснили, як працює супутниковий Інтернет від Ілона Маска в нашій країні та кому він доступний.

Нацкомісія радіочастотного спектру та надання послуг поштового зв’язку минулого тижня дозволила використати термінали Starlink усім українцям. У Держспецзв’язку розповіли, хто і як може підключитися до супутникового Інтернету від Ілона Маска.

Цей дозвіл від Нацкомісії діє доти, доки Україна залишатиметься у воєнному стані. У зв’язку з цим Національний центр оперативно-технічного управління мережами телекомунікацій при Держспецзв’язку розробив низку рекомендацій для тих, хто хоче стати абонентом супутникової мережі Starlink.

Де придбати обладнання Starlink?

На сайті starlink.com поки що можна оформити попереднє замовлення комплекту обладнання, а ось купити його через сайт компанії-постачальника послуг не вийде, тому що в Україні ще не відкрилося офіційне представництво. Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров запевнив, що його відкриють найближчим часом. Відомо, що деякі користувачі купували обладнання через eBay.

давати Інтернет зі свого телефону: ви платите оператору за пакет послуг і можете поділитися інтернетом із людьми, які поряд з вами”, — заявляють у Держспецзв’язку.

Скільки коштують послуги Starlink?

Один комплект обладнання на сайті Starlink коштуватиме $499. А щомісячна абонплата становить 99 доларів. Виплачувати її ви можете вскладчину, вирішивши між собою, хто і яку частку вносить. Врахуйте, що доведеться платити ще й за доставку.

Звідки в Україні виникли термінали Starlink?

Як повідомляв раніше Михайло Федоров, компанія Starlink передала кілька тисяч терміналів як допомогу Україні, яка обороняється від російських військ. Федоров особисто звернувся до Ілона Маска з проханням підтримати роботу критично важливої інфраструктури нашої країни, і Маск погодився. Зв’язком забезпечили насамперед українських військових.

“Значну кількість пристроїв привезли самостійно різні компанії, організації, громадські об’єднання та просто громадяни”, — зазначають у Держспецзв’язку.

Дата публикации: 27.04.2022

Комментарии

© 2019. Все права на материалы сайта охраняются в соответствии с законодательством Украины. Распространение материалов c cайта beonthetop.net в cети Интернет может быть осуществлено только при наличии активной гиперссылки на конкретный материал сайта beonthetop.net в первом абзаце текста.

Просмотр веб-страниц, PDF-файлов и перенос их содержимого на бумажные носители разрешены только для личного пользования. Использование данного сайта и содержащейся на нем информации разрешено исключительно в личных, некоммерческих целях.