Be On The Top

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Be On The Top

Регистрация

или

Як легко сортувати відходи? – ТОП правил

Як легко сортувати відходи? – ТОП правил

Звичка сформується з часом Екоактивісти підготували поради, за допомогою яких можна зручно організувати сортування вдома та замотивувати родину долучитися до екоініціативи.

Також поради допоможуть уникнути шкоди від небезпечних відходів, повідомляє компанія з утилізації відходів “Екологічне підприємство Рада” у Facebook.

  • У квартирі можна встановити кілька контейнерів. Краще, аби вони були яскравими й творчо прикрашеними. Це змотивує родину сортувати сміття, а звичка сформується із часом.
  • Аби уникнути неприємного запаху, все має бути чистим і сухим. Не забувайте мити, сушити і стискати вторсировину. Особливо ПЕТ-пляшки. По HDPE з-під побутової хімії також можете нещадно топтатись та стискати.
  • Згодом шлях відсортованих побутових відходів лежатиме через спеціальні контейнери для роздільного збирання та приймальні пункти до нашого сміттєпереробного комплексу.
  • Небезпечне сміття: батарейки, акумулятори, ртутьвмісні лампи – зберігайте в окремій коробці, поки не здасте у спеціальні пункти прийому, або спеціалізованим фірмам на утилізацію.

Дата публикации: 18.06.2022

Комментарии

© 2019. Все права на материалы сайта охраняются в соответствии с законодательством Украины. Распространение материалов c cайта beonthetop.net в cети Интернет может быть осуществлено только при наличии активной гиперссылки на конкретный материал сайта beonthetop.net в первом абзаце текста.

Просмотр веб-страниц, PDF-файлов и перенос их содержимого на бумажные носители разрешены только для личного пользования. Использование данного сайта и содержащейся на нем информации разрешено исключительно в личных, некоммерческих целях.