Be On The Top

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Be On The Top

Регистрация

или

Як Starlink Ілона Маска допомагає Україні у війні дронів

Як Starlink Ілона Маска допомагає Україні у війні дронів

Передова супутникова система підтримує зв’язок армії, попри перебої електроенергії, і допомагає Збройним силам України нищити російські танки та позиції.

Команди дронів у польових умовах, іноді в сільській місцевості з поганим зв’язком, можуть використовувати Starlink, щоб відправляти безпілотники з протитанковими боєприпасами і нищити ворога.

кремлю дуже не сподобалася така ініціатива Маска, адже вони розраховували на те, що, як знищать системи комунікацій, українцям буде важко взяти перевагу у війні.

Український безпілотник використовує складну систему під назвою Delta, яка була створена протягом останніх років з допомогою західних радників і доступна зі звичайних ноутбуків. До неї входить програмне забезпечення «ситуаційної поінформованості», що створює інтерактивну карту із зображенням з дронів, супутників, датчиків і людської розвідки, аби відстежувати противника.

Кажуть, що Delta сумісна із системами НАТО і минулого року пройшла випробування у військових навчаннях Sea Breeze в Чорному морі, у яких брали участь США, Україна та 30 інших країн.

Західні партнери також передали Україні новітнє обладнання, включно з радіозв’язком, який випередив технології радянських часів, а США також вклали мільйони доларів у захист від російського злому, глушіння сигналів і спроб «підробити» технологію GPS.

Дата публикации: 22.03.2022

Комментарии

© 2019. Все права на материалы сайта охраняются в соответствии с законодательством Украины. Распространение материалов c cайта beonthetop.net в cети Интернет может быть осуществлено только при наличии активной гиперссылки на конкретный материал сайта beonthetop.net в первом абзаце текста.

Просмотр веб-страниц, PDF-файлов и перенос их содержимого на бумажные носители разрешены только для личного пользования. Использование данного сайта и содержащейся на нем информации разрешено исключительно в личных, некоммерческих целях.