Be On The Top

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Be On The Top

Регистрация

или

Як з липня можна буде розмитнити авто: нова послуга в “Дії”

Як з липня можна буде розмитнити авто: нова послуга в “Дії”

З 1 липня в Україні вводиться платне розмитнення автомобілів, щоб наповнити державний бюджет і протидіяти корупції. Безкоштовним залишиться тільки розмитнення електромобілів. При цьому процедуру спростили, тепер водії можуть самостійно розмитнити авто через “Дію”.

Як розмитнити авто через “Дія”

У додатку “Дія” можна буде заповнити електронну декларацію та здійснити реєстрацію. Послугу збираються запустити до 1 липня. Працювати вона буде приблизно наступним чином.

  • Власник вводить VIN-код автомобіля
  • Система підраховує вартість розмитнення
  • Вводяться додаткові дані про машину
  • Автомобіль реєструється на порталі “Дія”

Від розмитнення повністю звільнені електрокари, а автомобілі з гібридним двигуном мають ставку у два рази менше.

Розмитнення старих авто з великим пробігом за новим законодавством буде дешевше. Чим старше автомобіль, тим в меншу суму власнику обійдеться розмитнення.

Наприклад, за 1,5 літрову нову машину доведеться заплатити 3960 євро, за 8-річну – 1530 євро, а за 15-річну – всього 1260 євро. А в 2027 році розмитнення 8-річного автомобіля коштуватиме 1081 євро.

В цілому вартість розмитнення розраховується за складною формулою. Крім віку машини, на вартість буде впливати обсяг і тип двигуна, а також податок на розкіш (тільки для нових авто вартістю від 375 мінімальних зарплат).

Ввезення авто класу Євро – 2 і вище буде як і раніше дозволений. А сертифікація машини стане добровільною, що дозволить заощадити кілька тисяч гривень.

Дата публикации: 24.06.2022

Комментарии

© 2019. Все права на материалы сайта охраняются в соответствии с законодательством Украины. Распространение материалов c cайта beonthetop.net в cети Интернет может быть осуществлено только при наличии активной гиперссылки на конкретный материал сайта beonthetop.net в первом абзаце текста.

Просмотр веб-страниц, PDF-файлов и перенос их содержимого на бумажные носители разрешены только для личного пользования. Использование данного сайта и содержащейся на нем информации разрешено исключительно в личных, некоммерческих целях.