Be On The Top

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Be On The Top

Регистрация

или

Які продукти подорожчають найближчим часом

Які продукти подорожчають найближчим часом

Важливо розуміти, що в Україні дефіциту по основних продуктах харчування немає ні на що. А от головна причина зростання цін – логістичні проблеми.

Що відбувається з цінами на овочі

Традиційно в Україні усі ранні овочі вирощуються або в теплицях, або завозяться з-за кордону. Ранні огірки, помідори, капуста, молода картопля прибували з Єгипту, Ізраїлю, Туреччини, Польщі.

Це все на сьогодні для України недоступне, тому що порти Чорного моря заблоковані. У деяких випадках товари завозять в обхід через інші країни, тому і вартість на них росте.

 

Пендзин зазначив, що ціни на овочі точно ростимуть до кінця травня-початку червня, поки інші регіони України не засадять свої площі. Потім ціни мають стабілізуватися та знизитись.

Та все ж багато чого залежатиме від логістики.

Хліб також може зрости в ціні

Через війну Україна не змогла експортувати зерно за кордон. Зараз у світі зернові підскочили на 70% в ціні відносно минулого року через те, що Україна не може постачати продукцію. Як тільки наші порти розблокуються, а зерно піде за кордон, ціни зростуть і у нас.

Дата публикации: 16.04.2022

Комментарии

© 2019. Все права на материалы сайта охраняются в соответствии с законодательством Украины. Распространение материалов c cайта beonthetop.net в cети Интернет может быть осуществлено только при наличии активной гиперссылки на конкретный материал сайта beonthetop.net в первом абзаце текста.

Просмотр веб-страниц, PDF-файлов и перенос их содержимого на бумажные носители разрешены только для личного пользования. Использование данного сайта и содержащейся на нем информации разрешено исключительно в личных, некоммерческих целях.