Be On The Top

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Be On The Top

Регистрация

или

ЄС представить план щодо позбавлення енергозалежності від рф

ЄС представить план щодо позбавлення енергозалежності від рф

Стратегію Брюссель представить у середині наступного тижня Європейська комісія (ЄК) наступного тижня представить план підвищення енергетичної безпеки та скорочення залежності Європи від російських енергоресурсів до 2027 року. Для цього Євросоюз має намір інвестувати €195 мільярдів.

Новий план з енергобезпеки ЄС передбачає оновлені, амбітніші цілі щодо використання відновлюваних джерел енергії та енергозбереження.

Єврокомісія пропонує підвищити до 45% із нинішніх 40% цільовий показник частки “зеленої” енергетики в енергобалансі ЄС до 2030 року. Це збільшило б потужність екологічно чистої енергії до 1236 гігаватів порівняно з 511 гігаватами сьогодні — більшою, ніж спочатку передбачалося в кліматичному пакеті ЄС.

Європа має намір активніше використовувати відновлювані джерела енергії, нарощувати енергозбереження, диверсифікувати джерела імпорту енергоресурсів і збільшувати інвестиції, щоб замістити постачання вугілля, нафти та природного газу з росії після її вторгнення в Україну. Згідно з проєктом, до 2028 року кількість сонячних енергосистем має збільшитися більш ніж удвічі, до 300 гігаватів.

Комісія також покладається на нешкідливий для клімату водень, який, наприклад, виробляється із “зеленої” електроенергії. До 2030 року 10 мільйонів тонн його вироблятимуть у ЄС і ще 10 мільйонів тонн імпортуватимуть. Крім того, регулятор пропонує країнам регіону поставити за ціль скоротити до кінця десятиліття споживання енергії на 13% порівняно з оцінками 2020 року, замість запланованих раніше 9%. Запропонована ЄК стратегія, як очікується, може заощадити ЄС майже €80 мільярдів на рік на імпорті російського газу, €12 мільярдів – на імпорті нафти та €1,7 мільярда – на імпорті вугілля.

Дата публикации: 13.05.2022

Комментарии

© 2019. Все права на материалы сайта охраняются в соответствии с законодательством Украины. Распространение материалов c cайта beonthetop.net в cети Интернет может быть осуществлено только при наличии активной гиперссылки на конкретный материал сайта beonthetop.net в первом абзаце текста.

Просмотр веб-страниц, PDF-файлов и перенос их содержимого на бумажные носители разрешены только для личного пользования. Использование данного сайта и содержащейся на нем информации разрешено исключительно в личных, некоммерческих целях.