Be On The Top

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Be On The Top

Регистрация

или

ЄС запроваджує п’ятий пакет санкцій проти росiї

ЄС запроваджує п’ятий пакет санкцій проти росiї

Європейський Союз запровадив п’ятий пакет санкції проти росії у відповідь на військові злочини росії в Україні. До нього увійшло вугільне ембарго та заборона транзакцій із чотирма провідними російськими банками, серед яких ВТБ Банк. Про це повідомила голова Єврокомісії Урсула фон дер Ляйєн на прес-конференції у вівторок.

 

П’ятий пакет складається із шести частин:

  • Заборона імпорту вугілля з росії на суму 4 млрд євро на рік.
  • Заборона всіх транзакцій із чотирма російськими банками, які становлять 23% фінансового ринку рф.
  • Закриття кордонів для російських вантажівок і суден (виняток – для постачання енергетичних продуктів, продовольства та ліків).
  • Заборона на експорт до рф напівпровідників, машин та транспортного обладнання на суму 10 млрд євро.
  • Заборона участі російських компаній у держзакупівлях в ЄС та будь-яку фінансову підтримку для російських державних органів.
  • Відмова від імпорту з рф низки товарів та сировини на кшталт деревини, насіння, морепродуктів та алкоголю. Це коштуватиме агресору ще 5,5 млрд євро.

ЄС також розробляє нові санкції щодо імпорту нафти із Росії.

Дата публикации: 05.04.2022

Комментарии

© 2019. Все права на материалы сайта охраняются в соответствии с законодательством Украины. Распространение материалов c cайта beonthetop.net в cети Интернет может быть осуществлено только при наличии активной гиперссылки на конкретный материал сайта beonthetop.net в первом абзаце текста.

Просмотр веб-страниц, PDF-файлов и перенос их содержимого на бумажные носители разрешены только для личного пользования. Использование данного сайта и содержащейся на нем информации разрешено исключительно в личных, некоммерческих целях.